علمی

ساعت هوشمندی که با گرمای بدن شارژ می شود

شارژ ساعت هوشمند

این ساعت جدید که Matrix Powerwatch نام دارد برای شارژ شدن از گرمای بدن کاربر استفاده می کند و در نتیجه هیچ وقت لازم به شارژ شدن توسط سیم و رابط های رایج ندارد.

کمپانی های مختلف سازنده تجهیزات و گجت های دیجیتال تلاش می کنند با ابداع روش های خلاقانه و تکنیک های جدید علمی، طول عمر باتری دستگاه های خود را افزایش دهند. البته به نظر می رسد این تلاش ها هنوز به مرحله ای قابل توجه نرسیده است. با این حال اخیرا ساعت هوشمندی معرفی شده که احتمالا از خلاقانه ترین راه ممکن استفاده می کند.

e10

این ساعت جدید که Matrix Powerwatch نام دارد برای شارژ شدن از گرمای بدن کاربر استفاده می کند و در نتیجه هیچ وقت لازم به شارژ شدن توسط سیم و رابط های رایج ندارد. زمانی که کاربر این ساعت را از دست خود خارج  می کند نیز به صورت هوشمند وارد فاز استفاده بهینه از انرژی شده و باتری خود را برای استفاده های بعدی ذخیره می کند.

از جمله نکات قابل ذکر درباره این ساعت، وجود داشتن یک نوار اندازه گیری نیرو است که نشان می دهد بدن شما در حال حاضر چه مقدار از باتری دستگاه را تامین کرده است. از نظر ویژگی های هوشمند نیز Powerwatch قادر است میزان کالری مصرفی، فعالیت های کاربران در طول روز و همچنین چرخه خواب آنها را کنترل کند.

به علاوه این ساعت تا عمق ۵۰ متر نیز در برابر آب مقاوم است. Matrix Powerwatch می تواند با یک تلفن هوشمند همگام سازی شود تا داده های جمع آوری شده خود را به کمک نرم افزارهای اختصاصی بر روی آن ذخیره کند. همچنین قابلیت یکپارچه سازی با Healthkit اپل و Google Fit نیز در نظر گرفته شده است. قیمت پیش فروش این دستگاه در حال حاضر ۹۹ دلار می باشد و قرار است از ابتدای سال ۲۰۱۶، با قیمت نهایی ۱۷۰ دلار روانه بازار شود.

منبع: tnews

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن